петак, 15.05.2026, 22:23 -> 11:29
štampajДа ли срећа може да се научи?
"Ко мисли да је срећан, он је заиста срећан.", мисао је Јована Дучића, а ми ове недеље у Студију знања говоримо управо о срећи.
Autor:
РТС
Студио знања се вратио на мале екране! Од 8. априла 2022, петак вече око 22 и 30, и суботу поподне у 13 часова, можете провести уз квалитетну општеобразовну емисију Студио знања. [ детаљније ]
Колико пута сте помислили: "Бићу срећан када…"? А шта ако срећа не долази "када", већ од тога "како" живимо свакодневно? У овој емисији бавимо се тиме како настаје осећај задовољства: у мозгу, у мислима и у односима које градимо. Говоримо о притиску савременог живота, о послу који нас обликује, али и о првим лекцијама које носимо из детињства. Укратко, покушаћемо да дамо одговор на једноставно, али важно питање – да ли се срећа учи.
Одговорни уредник редакције Општеобразовног програма: Зоран Живковић
Водитељ: Маја Бојић
Редитељ: Александар Јован Крстић
Коментари