четвртак, 25.12.2008, 18:25 -> 19:29
štampajОко магазин
Смедерево тихо хода.

Autor:
Горислав Папић
Сваког радног дана у 18:25 - најактуелније политичке, спољнополитичке, економске и друштвене теме. Најзанимљивије приче о култури, најатрактивније репортаже. [ детаљније ]
Највећи српски извозник Ју Ес Стил најављује успоравање производње због светске економске кризе. То значи да ће запослени имати мање приходе, будући да су учествовали у подели профита фирме.
Око магазин истражује како се то одражава на живот у Смедереву.
У овој емисији бавимо се судбином светске аутомобилске индустрије и истражујемо да ли ће аутомобили догодине поскупети или појефтинити.
Такође, откривамо шта пише у Закону о удружењима, који стицајем околности већ годинама не може да дође на дневни ред за усвајање и сада већ има статус баксузног закона, као и судбином београдског метроа и неслагањем струшњака око тога да ли он треба да буде лаки или тешки.
Коментари