Знање имање

Сеоске школе су свечано обележиле школску славу Светог Саву, а екипа каравана Знање имање, заједно са ђацима ОШ "Момчило Анастасијевић", која је ушла у групу Еко школа, обишла је домаћинства рудничко-таковског краја.

У домаћинству Милошевић, заједно са Јеленом и Дејаном који су се из града преселили у село Шарани, орезивали винограде, на фарми Николића у Такову хранили краве, а у таковској млекари разговарали са стручњацима зашто је добро да се пије јогурт.

А зимске чаролије доживели смо у "Три храста" у селу Платичево и у Етно кући "Луњевица", поред родне куће краљице Драге.

Уредник и водитељ емисије Јасмина Никитовић Стојичић

 

Знање имање

Autor:
РТС

Храна је наша потреба и задовољство, а како да постане добар бизнис? Да ли је у пољопривреди извозна шанса Србије и колико је препознајемо? [ детаљније ]

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом