Партизан славио у трилеру у Лакташима

Кошаркаши Партизана победили су Игокеу након продужетака - 83:80 (26:30, 20:7, 15:17, 10:17, 9:12) у утакмици 14. кола регионалне Јадранске лиге. Најбољи код црно-белих били су Богдановић са 26 поена и Ђорђе Гагић са "дабл-дабл" учинком (13 поена и 15 скокова).

Кошаркаши Партизана су у Лакташима после продужетака победили Игокеу са 83:80 (26:30, 20:7, 15:17, 10:17, 9:12) у утакмици 14. кола регионалне Јадранске лиге.

Најефикаснији у победничкој екипи био је Богдан Богановић са 26 поена, док је Ђорђе Гагић имао "дабл-дабл" учинак од 13 поена и 15 скокова.

У екипи Игокее истакао се Немања Гордић са 22 поена, а по пет мање су постигили Бранко Јоровић и Теди Гипсон.

У првој четвртини се углавном играло кош за кош, док Партизан у другој деоници није стекао предност коју је на почетку другог дела меча била двоцифрена.

У последњој четвртини Партизан је лоше играо у нападу, Богдановић је у самој завршници промашио шут за победу, па је тако меч отишао у продужетке.

Као и на почетку меча, екипе су и у продужетку играле кош за кош, све до минут пред крај, када је Партизан направио мини-серију коју домаћа екипа није успела да анулира.

Партизан је тако забележио 10. тријумф у регионалном такмичењу и заузимају друго место са бодом мање од Црвене звезде, док је Игокеа са скором од осам тријумфа и шест пораза.