Читај ми!

Mama i tata se igraju rata 3

Deseta, poslednja epizoda: Jadranka dolazi u banku i donosi ugovor koji je potpisala sa Markom i njime garantuje vraćanje Veljkovog kredita za film.

Sada, kada je konačno dobio kredit, za Veljka više nema prepreka. Ostalo je samo da snimi fantastičan film – što on i uradi. Veljko otplaćuje kredit banci u celosti i vraća nazad u svoje vlasništvo Žaretovu kuću.

Milena saznaje da će postati baka jer je Aleksandra trudna. Ćufta će biti deda (što je za njega skoro kao da će biti otac kao što je i želeo) nakon čega usledi opšte slavlje. Na samom kraju Veljko i Jadranka obavljaju razgovor u kojem joj on daje punu podršku da uradi ono što je naumila – da uzme neko vreme samo za sebe i sazna sve ono o sebi za šta nikada nije imala vremena..

Glavne uloge igraju Gordan Kičić, Nina Janković Dičić, Teodora Milin, Milica Mihajlović, Neboja Ilić Cile, Vojin Ćetković, Jovana Gavrilović, Aleksa Bjelogrlić, Aleksandar Đurica i Milutin Milošević.

 

 

 

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом