Читај ми!

Група

Четврта епизода: Полицијски инспектор Гага поново долази до хотела и од његовог власника, Страхиње, покушава да сазна нешто више о томе зашто је Страхиња био мета снајперисте.

Страхиња му, међутим, не помаже у тој намери. Вања је отпутовао из Београда у село Амајлије, које се налази у Босни и Херцеговини. За њим је кренуо Борис, криминалац којем је тешко пало то што му је Вања побегао. Петрина тетка је узнемирена, јер је у стану открила револвер који је Петра скривала.

Креатори серије: Урош Томић, Драган Ђурковић

Сценаристи: Гвозден Ђуриц, Сташа Бајац, Страхиња Маџаревић, Катарина Митровић 

Режија: Иван Стефановић, Немања Ћеранић

Улоге: Игор Бенчина, Филип Ђурић, Борис Јагер, Павле Менсур, Милица Мима Трифуновић, Ивана Зечевић, Денис Мурић Јасна Ђуричић, Нела Михаиловић, Јово Максић, Марко Миливојев Мили, Јован Белобрковић, Немања Вановић, Матеа Милосављевић, Бојан Жировић, Никола Шурбановић, Милутин Мима Караџић, Драгиња Вогањац, Тијана Марковић, Дејан Луткић, Марко Јањић.

 

 

 

 

 

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом