Читај ми!

Како се повезати

У региону у коме живимо повезује нас много тога, сличности су велике а разлике мале. Међусобна сарадња са земљама у окружењу значи: размену знања и искустава до помоћи малим произвођачима да дођу до купца. Како то изгледа на примерима добре праксе у овој емисији Знања имања говоре:

Родољуб Џакула наш човек из Баније, село Сјеверовац у Хрватској, један од највећих произвођача еко меса кроз систем крава-теле, шта тражи тржиште ЕУ а шта може да нас повеже.

Проф. Иво Гргић са Агроекономског факултета у Загребу - које су могућности и како користити Еу фондове за подизање руралних подручја.

Милош Милошевић из села Гукош - о медном банкарству слађем од Флориде и Америке.

Милан Обрадовић из села Козељ - где трећина породица има троје деце о столетном сточарству и воћарству.

Уредник: Драгана Попов

Новинари: Љиљана М. Петровић, Миле Новаковић

 

Знање имање

Autor:
РТС

Храна је наша потреба и задовољство, а како да постане добар бизнис? Да ли је у пољопривреди извозна шанса Србије и колико је препознајемо? [ детаљније ]

Коментари

Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом
Predmeti od onixa
Уникатни украси од оникса