Један добар дан

Први децембарски дани доносе препознатљиво претпразнично узбуђење и ишчекивање зимских радости. У Србији се смењују сунце и облаци, док метеоролози за сутра у појединим деловима земље најављују снежне падавине. Ми вас водимо тамо где снега већ има. Уз то, очекују вас одлични музички гости, као и инспиративне позоришне и спортске приче.

У сусрет солистичком концерту у Београду, заказаном за 23. децембар, дружимо се са Драгицом Радосављевић Цаканом.

Како је осмишљена манифестација „Ski opening“ ове године, којом се отвара зимска туристичка сезона на Копаонику? О томе питамо Дејана Ћику, генералног директора ЈП “Скијалишта Србије”.
Певачица Јелена Костов представља нам нови спот за песму “Клише” и запеваће у нашем студију.

Представа “Чарли Чаплин – Светла велеграда”, рађена као неми филм без иједне реплике, премијерно је приказана у Београду. Какав је то изазов за глумце, откривају нам Сташа Николић, Мина Ненадовић и Стефан Радоњић.

Како и када ће “Електрични оргазам” прославити 40 година од објављивања култног албума „Како бубањ каже“, сазнајемо од оснивача, певача и гитаристе бенда, Срђана Гојковића Гилета.

Фудбалски клуб Партизан добија новог тренера, Суперлига нови систем, а у Евролиги нас ове недеље очекује дупло коло. О свему томе говори новинарка Спортске редакције РТС-а, Марија Катић.

Уреднице емисије: Ивана Миленковић и Весна Кузмановић

Водитељи емисије: Ивана Миленковић и Стефан Мрваљевић

Коментари

Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом
Predmeti od onixa
Уникатни украси од оникса
Ruzmarin
Рузмарин – биљни еликсир младости, чува наше памћење и отклања болове