Београдска хроника

Наша екипа прошла је део пута од Београда до Инђије првим возом који је кренуо са станице Прокоп.

Истраживали смо зашто су  комуналним службама важни подаци о најнижим и највишим тачкама у Београду и какве то везе има са отапањем снега.

Подсећамо на пројекат Секретаријата за саобраћај о зонама успореног кретања испред београдских школа.Критично место је Улица Илије Гарашанина, део испред Пете београдске гимназије.

Шта супермаркети раде са тропским воћем и поврћем чије се цене крећу и до 2000 динара када им истекне рок?

Сазнаћете и какву нову услугу нуде грађанима Поште Србије.Од скоро можете да наручите поштанску маркицу са својим или ликом неког од својих ближњих.

О зависности од интернета, видео игрица, мобилних телефона и таблета разговарамо са др Ивицом Младеновићем.

Гост Београдске хронике је Јелисавета Сека Саблић поводом великог успеха Југословенског драмског позоришта у Загребу са представом "Уображени болесник".

Емисију води Слађана Томашевић
Дежурни уредник емисије Љиљана Гајовић

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом