недеља, 05.07.2026, 20:05 -> 07:24
Извор: Редакција музичког програма
Hooverphonic, 2. део
Чувени белгијски бенд Хуверфоник, наступио је први пут у Београду у марту 2019. године у Комбанк дворани. Београдски концерт реализован је у оквиру турнеје на којој је поменути састав промовисао најновији албум под називом ,,У потрази за звездама”.
Бенд постоји од 1995. године и комбинује алтернативни рок, електронику и инди звук. У протеклих двадесетак година, групи Хуверфоник придружили су се разни вокални солисти, а у Београду су наступили у саставу: Лука Крајберг, последње две године певачица групе – Алекс Калије, и Рејмонд Гиртс.
Производња: Редакција музичког програма
Коментари