Реми Јапана и Сенегала

Јапан - Сенегал 2:2 (1:1). Репрезентације Јапана и Сенегала одиграле су нерешено у мечу другог кола Групе Х на Светском превентву у Русији. Оба тима деле прву позицију у групи са по четири освојена бода.

На стадиону у Јекатеринбургу виђен је веома занимљив дуел после ког је подела бодова најреалнији исход овог меча.

Голове за Сенегал постигли су Садио Мане у 11. и Муса Вагуе у 71. минуту, а за Јапан Такаши Инуи у 34. и Кеисуке Хонда у 78. минуту.

Оба пута Сенегал је први долазио до вођства али су Јапанци оба пута успевали да изједначе.

Јапан и Сенегал после овог меча деле прву позицију у Групи Х, док су Пољска и Колумбија без бодова. Расплет у овој групи, и ко ће наредну фазу, биће познат тек после последњек кола.

Ток меча:

18.51 - Крај меча, Јапан - Сенегал 2:2.

18.35 - ГООООЛ! Јапан поново стиже до изједначења, 2:2. Легенда Јапана Казуке Хонда у 78. минуту постиже погодак за ново изједначење.

18.28 - ГООООЛ! Сенегалци поново воде, 2:1. Муса Ваге у 71. минуту постиже сјајан гол са репрезентацију Сенегала.

18.02 - Настављен је меч...

17.46 - Полувреме на мечу, Јапан - Сенегал 1:1.

17.34 - ГООООЛ! Јапан постиже погодак за изједначење, 1:1. Такеши Инуи у 24. минуту користи сјајну асистенцију Нагатома и погађа доњи десни угао гола.

17.11 - ГООООЛ! Сенегал је повео против Јапана, Стрелац Садио Мане у 11. минуту након лоше интервенције голмана Кавшине.

17.00 - Почео је меч, Јапанци имају први напад...

16.50 - Навијачи на "Јекатеринбург арени" спремно очекују дуел својих репрезентација.

16.10 - Познати су и састави пред меч Јапан - Сенегал.

Јапан је направио изненађење у првом колу савладавши Колумбију, па ће у мечу против Сенегала тражити шансу за пролаз у наредну фазу већ након другог кола.

Сенегал је у првом мечу савладао Пољску и такође има исте амбиције да евентуалном другом победом умногоме олакша посао у групној фази.

Директан пренос меча је на Првом програму РТС-а И РТС Планети. Кретање резултата пратите на нашем порталу.