Реми Ситија и Арсенала, победа Ливерпула

Фудбалери Манчестер ситија и Арсенала одиграли су нерешено 2:2 у утакмици 37. кола Премијер лиге, док је Ливерпул био бољи од Вотфорда са 2:0.

Арсенал је коло пре краја шампионата трећи на табели са 68 бодова, док је Сити четврти са три бода мање.

У последњем колу Арсенал дочекује Астон Вилу, док Манчестер сити игра у гостима против Свонсија.

Сити је на данашњем мечу повео голом Серхиа Агуера у осмом минуту, али је само два минута касније изједначење Арсеналу донео Оливије Жиру својим првим голом после 16 премијерлигашких утакмица.

Кевин де Брујне је у 51. минуту поново донео предност Манчестер ситију, док је коначан резултат поставио Алексис Санчес у 68. минуту.

Фудбалери Ливерпула су на свом терену славили против Вотфорда са 2:0.

Екипа Јургена Клопа повела је у 35. минуту голом Џоа Алена, а коначних 2:0 поставио је Роберто Фирмино у 76. минуту.

Ливерпул је осми на табели Премијер лиге са 58 бодова, док је Вотфорд на 13. месту са 44 бода.