Чукарички победио Радник головима Срнића

Фудбалери Чукаричког победили су у Београду Радник из Сурдулице са 2:0, у првој утакмици Деветог кола Супер лиге Србије и остварили другу узастопну победу.

Чукарички је до тријумфа стигао головима Драгољуба Срнића, у 17. и 38. минуту утакмице. Раднички је у првом полувремену могао да постигне гол, али је голман Чукаричког Немања Стевановић одбранио једанаестерац који је у 26. минуту извео Милош Миловановић.

Чукарички се после четврте првенствене победе попео на четврто место на табели са 14 бодова. Новајлија у лиги Радник је у последњих пет утакмица без победе и после другог узастопног пораза заузима претпоследње 15. место са шест бодова.

У следећем колу Чукарички ће играти против Јавора у Ивањици, а Радник у Горњем Милановцу против Металца.

Утакмице деветог гола Супер лиге Србије играће се у суботу и недељу. У суботу је на програму 149. "вечити" дерби између Црвене звезде и Партизана.