Црно-бели хватају залет...

Фудбалери Партизана од среде се налазе на Тари, у оквиру прве фазе припрема за нову сезону. У недељу су, у Бајиној Башти, одиграли и прву припремну утакмицу против Слоге. Ноге су тешке, "пуне" како фудбалери воле да кажу, али је победа ипак била убедљива и рутинска.

Фудбалери Партизана, још увек некомплетни, одиграли су прву припремну утакмицу за нову сезону и забележили су очекивану победу. Црно-бели су у Бајиној Башти савладали домаћу Слогу са 3:0.

Први пут су на једном мечу дрес тима из Хумске обукли Бразилац Фабрисио и млади везиста Марко Јевтовић. Валери Божинов није играо.

Први погодак виђен је већ у осмом минуту, када је Немања Којић искористио асистенцију Ненада Маринковића.

Предраг Лука постигао је погодак у 86. минуту, да би коначан резултат поставио Голубовић који минут касније.

Партизан је наступио за две различите поставе, а тренер Зоран Милинковић је равномерно расподелио минутажу фудбалерима.

"Леп амбијент, први меч после седам дана припремама. Ноге су мало теже, али била је коректна утакмица", кратко је рекао Милинковић.

Фудбалери Партизана ће у овој фази припрема одиграти још један меч, у четвртак на Златибору против истоименог клуба. У Београд се враћају 25. јуна, а полазак у Словенију, на другу фазу припрема, планиран је за 29. јун.

Прво полувреме: Лукач, Вулићевић, Богосавац, Балажиц, Фабрисио Силва, Јевтовић, Маринковић, Бабовић, Којић, Лукић, Нинковић.

Друго полувреме: Кљајић, Грбовић, Ашковски, Остојић, Перишић, Чађеновић, Кнежевић, Дамјановић, Лука, Главчић, Голубовић.