Победа Милана уз 100. гол Каке

Милан савладао Аталанту и остварио тек пету победу у шампионату, Кака постигао јубиларни 100. погодак у дресу росонера. Удинезе код куће поражен од Вероне, Баста и Бркић одиграли цео меч, Бошко Јанковић напустио игру у 63. минуту. Лацио срушио Интер.

Фудбалери Милана победили су на свом терену екипу Аталанте са 3:0 (1:0) у утакмици 18. кола италијанске Серије А.

Најзаслужнији за тек пету победу Милана у шампионату био је двоструки стрелац Кака, док се једном у листу стрелаца уписао Кристанте.

Кака је на овом мечу постигао јубиларни 100. погодак у дресу росонера, пошто је у 35. минуту искористио асистенцију Урбија Емануелсона.

Последњи тим на табели Катанија победила је Болоњу са 2:0, а истим резултатом Ђенова је савладала Сасуоло.

Удинезе је на свом терену доживео пораз од Вероне (1:3) уз два гола Луке Тонија и једног Итурбеа.

Српски репрезентативац Душан Баста одиграо је цео меч за домаћина, баш као и голман Жељко Бркић, док је у победничком тиму Бошко Јанковић напустио игру у 63. минуту.

Фудбалери Лација савладали су у Риму екипу миланског Интера са 1:0, у последњој утакмици 18. кола италијанске Серије А.

Повратак тренера Едија Реје на клупу римског клуба обележен је значајном победом, а једини погодак ефектно је постигао немачки репрезентативац Мирослав Клосе.

Лацио је добром игром најавио продор ка горњем делу табеле, док је Интер направио корак назад у борби за позицију која води у квалификације за Лигу шампиона.

Неро-азури, за које је Здравко Кузмановић данас одиграо 60 минута, остали су на шестом месту са осам бодова заостатка за трећепласираним Наполијем.

Раније данас Наполи је код куће савладао Сампдорију са 2:0 и тако тиму из Ђенове нанео први пораз откад је екипу преузео бивиш селектор репрезентације Србије Синиша Михајловић.