Њукасл коначно тријумфовао, Сити бољи од Хала

Њукасл је победио Фулам, Норич је био бољи од Саутемптона а Стоук је савладао екипу Вест Хема. На сва три меча резултат је био 1:0. Кристал Палас је нанео још један пораз Сандерленду, док је Манчестер сити релативно лако изашао на крај са Халом (2:0). Кардиф и Евертон су одиграли меч без голова.

Фудбалери Кристал Паласа победили су на свом терену екипу Сандерленда са 2:1 у трећем колу Премијер лиге.

Домаћи фудбалери повели су већ у деветом минуту голом Данијела Габидона, а изједначио је Стивен Флечер после 19 минута игре у другом полувремену.

Вођство Кристал Паласа удвостручио је Двајт Гејл у 79. минуту меча, док је коначан резултат поставио Стјуарт Окниф у другом минуту надокнаде времена.

Данас је резултатом 1:0 Норич победио Саутемптон, Њукасл екипу Фулама (обема екипама ово је први овосезонски тријумф у Премијер лиги), а Стоук екипу Вест Хем, док су док су Кардиф и Евертон одиграли 0:0.

У првој утакмици данашњег програма Манчестер сити је на свом терену
победио Хал са 2:0.

Сутра су на програму још три утакмице, а дерби кола игра се на Енфилду где Ливерпул дочекује Манчестер јунајтед. Сутра се састају и Вест Бромвич Албион и Свонси, а у лондонском дербију Арсенал и Тотенхем.