Фудбал уживо: Швајцарска сјајна у Сплиту

Немачка против Аргентине, Енглеска против Италије, Шведска против Бразила и Француска против Уругваја. Шпанија на екскурзији у Порторику.

00.19 - Црна Гора головима Јоветића и Касалице победила Летонију 2:0.

23.14 - Португал голом Кристијана Роналда води против Панаме са 2:0.

22.56 - Шкотска доста убедљива на мечу са увек неугодном Аустралијом. Коначан резултат, Шкотска–Аустралија 3:1.

22.53 - Француска и Уругвај одиграли су меч без голова.

22.50 - Енглеска боља од Италије резултатом 2:1.

22.43 - Шкотска сада има предност против Аустралије са 3:1. Гол је постигао Мекормак.

22.41 - Аргентина славила у Немачкој са 3:1.

22.38 - Велс изгубио на свом терену од Босне и Херцеговине са 2:0.

22.37 - Белгија славила против Холандије са 4:2.

22.36 - Дефо у 80. минуту доводи Енглеску у вођство против Италије са 2:1.

22.35 - Поготком Оливеире Португал води против Панаме са 1:0.

22.32 - Немачка смањила резултат на 3:1 поготком Хеведеса.

22.24 - Белгија потпуно преокренула резултат у мечу са Холандијом. Погоцима Лукакуа и Фертогена Белгија води са 4:2.

22.24 - Шкотска сада води против Аустралије са 2:1.

22.23 - Македонија савладала Литванију са 1:0.

22.21 - Швајцарска славила у Сплиту резултатом 2:4.

22.20 - Белгија стиже до изједначења у мечу са Холандијом поготком Мертенса у 75. минуту. Резултат је сада 2:2.

22.19 - Потоп Немаца у Франкфурту. Аргентина сада води са 3:0. Стрелац је био Анхел Ди Марија.

22.07 - Другим поготком Гаврановића Швајцарска поново стиже до два гола предности у Сплиту. Хрватска–Швајцарска 2:4.

22.05 - Бразил је без већих проблема савладао Шведску у гостима са 3:0. Алешандре Пато је био двоструки стрелац, а први погодак на мечу био је део Леандре Дамијаа.

22.03 - Меси повећава предност Аргентине на мечу у Франкфурту. Сада је 2:0 за "гаучосе".

22.02 - Холандија је преокренула резултат у мечу са Белгијом. Поготке за Холанђане постигли су Нарсинг и Хунтелар.

22.01 - Стевановић удвостручује предност Босне и Херцеговине у мечу са Велсом.

21.54 - Другим поготком Едуарда, Хрватска смањила предност Швајцарске на 2:3.

21.49 - Македонија води на утакмици са Литванијом са 1:0.

21.37 - Швајцарци стигли и до трећег поготка у Сплиту. Хрватска–Швајцарска 1:3.

21.34 - У самом финишу првог полувремена Аргентина је повела против Немачке аутоголом Кедире.

21.32 - На мечу Шкотске и Аустралије тренутно је резултат 1:1. Повели су гости преко Брешана, а изједначење Шкотима донео је Роудс.

21.31 - "Горди албион", након поготка Џагелке, анулирао предност вицепрвака Европе.

21.21 - Поготком Данијеле де Росија, Италија води против Енглеске са 1:0.

21.20 - Велс губи од селекције Босне и Херцеговине са 1:0. Погодак за наше западне суседе постигао је Ведад Ибишевић.

21.19 - На полувремену, Швајцарска води против Хрватске са 2:1.

21.11 - Белгија поготком Бентеке из 20. минута води у дуелу са Холандијом.

20.42 - Бразил од 38. минута води у мечу са Шведском. Погодак за "кариоке" постигао је Леандро Дамијао.

20.01 - Репрезентације Русије и Обале Слоноваче одиграле су нерешено 1:1. Русија је стигла у вођство поготком Џагоева у 55. минуту, да би Макс Градел поравнао резултат 22 минута касније.

14.44 - Златан Ибрахимовић неће играти против Бразила због повреде коју је зарадио у дебију у дресу Пари Сен-Жермена. Осећа се све боље, Швеђани не желе да ризикују.

14.27 - Енглески селектор Рој Хоџсон најавио чак шест дебитаната за меч против Италије.

13.46 - Селектор фудбалске репрезентације Аргентине Алехандро Сабеља затражио је од навијача и медија да оставе Лионела Месија на миру.

Немачка игра против Аргентине у последњој провери пред почетак квалификација за Светско првенство. Шпанци тврде да је то, у ствари, први озбиљан тест за играче Реала и Барселоне ове сезоне, јер ће на терен истрчати Озил, Кедира, Меси, Маскерано, Де Марија и Игуаин.

Очекује се да ће Јоаким Лев и Алехандро Сабела на терен у Франкфурту послати најбољу играче.

Енглези и Италијани у утакмици коју су прозвали "Дан мрмота" играју реванш меч са прошлог Европског првенства. Обе екипе су веома ослабљене јер Ћезаре Прандели не може да рачуна на играче Јувентуса, док је Рој Хоџсон у Швајцарску допутовао без пола тима.

Бразилци право са олимпијских игара долазе у Шведску и са практично истим тимом, који представља окосницу екипе која ће играти на Светском првенству у Бразилу. У нападу Нејмар и најмање четири промене у односу на тим који је играо финале у Лондону.

За Шведску, сва је прилика, неће играти Златан Ибрахимовић.

Дидије Дешам почиње процес обнове француске репрезентације. Играју у Бијарицу против Уругваја, које ће наступити без Луиса Суареза и Каванија.

Шпанци су на екскурзији у Порторику, Хрватска на Пољуду против Швајцарске.