Новости дана

Дан после изјаве бошњачког члана Председништва Босне и Херцеговине Бакира Изетбеговића о признавању Косова, председник Србије Александар Вучић каже да ће та изјава имати далекосежне политичке и правне последице. Вучић је, током посете Удружењу породица киднапованих и убијених на Косову и Метохији, поручио и да ће Србија покушати да нађе најбољи одговор, али не верује да ће у било чему имати подршку међународне заједнице.

Новости дана Новости дана

Autor:
Радио Београд 1

“Новости дана”, централна информативна емисија Првог програма Радио Београда емитује се од јесени 1958. године. Још од тада, представља релевантан и свеобухватан преглед најважнијих информација и догађаја из земље и света. [ детаљније ]

Представници Српске листе замрзли комуникацију са Хашимом Тачијем. Тврде: политика према спрској заједници антиуставна, антиправна и на штету српског народа.

Условне казне четворици оптужених за паљење америчке амбасаде 2008. године у Београду. Тројица ослобођена оптужби.

Ватерполисти Србије крећу у одбрану трофеја у Светској лиги. Први противник Румунија.

У пријатељској утакмици фудбалери Србије одиграли нерешено 1:1 са Јужном Корејом.

Сутра хладно, местимично са кишом. До 10 степени.

Уредник и водитељ: Наташа Ракетић

Уредник вести: Ненад Селаковић

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом