Predstava Knjaževsko-srpskog teatra najbolja u Bugarskoj

Predstava Knjaževsko-srpskog teatra "Opet plače, al sad od sreće" pobedila na festivalu u Bugarskoj.

Predstava Knjaževsko-srpskog teatra "Opet plače, al sad od sreće" Novice Savića u režiji Dragana Jakovljevića na upravo završenom 28. Festivalu malih pozorišnih formi i 7.NETA festivalu u bugarskom gradu Vraca, odlukom stručnog žirija, proglašena je za najbolju predstavu festivala, a Isidora Rajković za najbolju glumicu.

U predstavi, koja je premijerno izvedena na sceni Knjaževsko-srpskog teatra 21. juna 2016. godine, igraju Isidora Rajković, Ivan Vidosavljević, Zdravko Maletić, Sanja Matejić, Dragan Stokić i Dragoslav Tanasković.

Scenografiju potpisuje Milivoje Štulović, kostime Jelena Janjatović, a muziku Dragoslav Tanasković.

rts.kragujevac@rts.rs
+381 34 335 542 

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

субота, 19. април 2025.
18° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом