Читај ми!

Jutarnji program

Da li se vratilo interesovanje za putovanja, kao pre korone?

Kako su obeleženi uskršnji praznici u Americi? U kom pravcu ide američka predsednička kampanja? Kako su optužbe protiv Trampa uticale na javno mnjenje? Ponovo se iz dana u dan govori o masovnim ubistvima u Americi.

I, naravno, o Jokiću. To su teme jutra o  kojima govori  Aleksandar Žigić.

 Ministarstvo odbrane i Vojska Srbije organizuju Prikaz sposobnosti Vojske Srbije „Granit 2023“ u subotu 22. aprila na aerodromu ”Pukovnik-pilot Milenko Pavlović” u Batajnici. O tome u pola 8.

Trend koji se ponavlja svakog proleća: tinejdžerke, najčešće maturantkinje, u pretni roditelja, traže korekcije  usana, obrva, nosa, pa i grudi. Da li je rana mladost dobro vreme za otklanjanje nedostataka?

Kako će ove godine izgledati rafting na Tari, šta sadrži "Gorštački doručak"?

Evropski prosek žena u gejming industriji je 22%, dok procenat od 30% Srbiju svrstava na prvo mesto. Zašto je to tako?

Govorimo o malom klubu za velika dela. Za samo 2 sata, FK Miljakovac je sakupio oko 259 hiljada dinara za pomoć dvogodišnjem Veljku Stojkoviću.

Kako da  uz pomoć biljaka poboljšamo cirkulaciju i očistimo krvne sudove? O tome nam govori travar Moma u  Tajnama bilja.

Na kraju emisije, govorićemo o SABORU narodne muzike Srbije, koji peti put organizuju  Savez estradno-muzičkih umetnika Srbije i Radio televizija Srbije.

Urednik: Dušica Tasić voditelj: Bojana Marković

 

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом