Тунис се победом опростио од Мундијала

Панама - Тунис 1:2. Тунис се победом опростио од Светског првенства у Русији, иако је на полувремену губио са 1:0 од дебитанта Панаме.

У мечу без резултатског значаја, у Саранску су се састали Панама и Тунис.

Иако је Тунис био бољи ривал у првих 45 минута, Панама је дошла до предности. Родригес је шутирао са дистанце, лопта је погодила Мерију на путу ка голу и завршила у мрежи.

У наставку, после паузе, Тунис је доминирао и показао да је бољи тим. Прво је Бен Јусеф изједначио у 51. минуту, на асистенцију Казрија.

Имао је Бен Јусеф идеалну прилику свега неколико десетина секунди касније, један на један са голманом, али није успео да га савлада.

Али, зато јесте Казри, асистент код првог гола. Лепа акција Туниса (као и код првог гола), хадади је сервирао лопту казрију, а овај само сместио лопту у мрежу.

Обе екипе су завршиле такмичење на Светском првенству, пошто је Тунис трећи у групи Г са три бода, а Панама последња без бодова.

Овако је протекао меч:

21.50 - Крај меча.

21.50 - Добра прилика за Годоја у завршним минутима, али је лоше шутирао фудбалер Сан Хозеа.

21.22 - ГОООЛ! Тунис је преокренуо, стрелац је Казри.

21.11 - Умало да Тунис преокрене, поново је Бен Јусеф био у шанси, сам пред голманом Панаме, али није успео да га савлада.

21.09 - ГОООЛ! Изједначио је Тунис преко Бен Јусефа.

21.02 - Настављен је меч у Саранску.

20.45 - Полувреме.

20.33 - ГОООЛ! Панама води, голом Родригеса. Имали су среће Панамци, пошто се лопта одбила од дефанзивца Туниса, променила правац и завршила у мрежи.

20.25 - Без већих узбуђења у првих четврт часа игре, екипа Туниса има лопту, боља је на терену, али без шанси за гол.