Читај ми!

Колаковић за РТС: Бод против Француске значи, задовољан сам

Селектор одбојкаша Србије Игор Колаковић истакао је после пораза од Француске 3:2 да је против тако јаког противника врло значајно што се узео бод.

Србија је поражена 3:2 од домаћина и браниоца титуле Француске у првом колу групе А.

"Орлови" су се одлично приказали у арени "Саут Париз", што тврди и селектор Колаковић.

"Сигурно да нам много значи бод против Француске. Јако сам задовољан јер су скоро сви играчи учествовали сви играчи у овом мечу и показали смо можемо у свим формацијама да се одупремо противнику какав је Француска", рекао је Колаковић после меча за РТС.

Наредни ривал Србије је Словенија.

четвртак, 25. јун 2026.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом