Снег замрзао Максијев потпис

Макси Родригез у среду стиже на Енфилд. Потпис се очекивао претходних дана, али је снежно невреме у Енглеској одложило долазак борбеног Аргентинца.

Енфилд очекује спасиоца. Макси Родригез у среду стиже у Ливерпул.

Његов долазак одлаган је због снега у Енглеској, али је по наводима британских медија дошао и тај тренутак да се заврши посао.

Макси је ове сезоне у другом плану у Атлетику. Започео је девет од 17 утакмица "јорганџија".

Још није познато да ли ће Аргентинац у Ливерпулу играти као позајмљен играч или ће Рафа Бенитез откупити његов уговор, који иначе истиче следећег лета.

За репрезентативца Аргентине били су заинтересовани и још неки клубови, највише Тотенхем, који је очигледно изгубио у трци са Ливерпулом.

Доласку у Ливерпул највише је кумовао Хавијер Маскерано, Максијев пријатељ и саиграч из репрезентације.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

среда, 30. јул 2025.
17° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом