Јоветић: Били смо много бољи од Лестера

Фудбалер Севиље Стеван Јоветић рекао је да је његова екипа била много боља од Лестера у првој утакмици осмине финала Лиге шампиона, али да ће морати много боље да се припреми за реванш у Енглеској.

Фудбалери Севиље победили су на свом терену Лестер са 2:1. Домаћи тим повео је головима Пабла Сарабије у 25. и Хоакина Корее у 62. минуту, а гол за енглеског шампиона постигао је Џејми Варди у 73. минуту.

Шпански тим могао је да постигне још један гол, али је Кореа промашио једанаестерац у 14. минуту.

"Утакмица је била незгодна, Лестер је добра екипа и игра добро у Лиги шампиона. Ми смо играли много боље од њих, имали смо шансе и требало је да их искористимо", рекао је Јоветић за британске медије.

Јоветић, који је дошао у Севиљу на позајмицу из Интера, рекао је да је Лестер, после гол Вардија, остао у игри за четвртфинале.

"Њима је тај гол важан. Ми смо знали да ни код 2:0 дуел није готов, морамо да се припремимо много боље за реванш и да победимо", навео је бивши фудбалер Партизана.

Реванш утакмица Лестера и Севиље на програму је 14. марта у Енглеској.