Бразил уживо: Шпанија одлична, голчина Суареза

Шпанија - Уругвај 2:1. Италија савладала Мексико са 2:1. Фантастични голови Пирла и Суареза.

01.54 - И толико из Ресифеа. Шпанија доминирала свих 90 минута и, лагано, победила Уругвај 2:1. Стрелци за "фурију" Педро и Солдадо. Част Уругваја спасио Луиз Суарез фантастичним голом из слободног ударца.

01.46 - Луис Суарез феноменалним голом из слободног ударца смањио вођство Шпанаца на 2:1. Још свега два минута до краја меча.

00.32 - Солдадо удвостручио предност Шпанаца, 2:0 после 32 минута игре.

00.20 - После 20 минута, Шпанија голом Педра води 1:0.

23.59 - Почиње меч Шпанија - Уругвај.

22.51 - Крај утакмице. Италија је савладала МЕксико резултатом 2:1.

22.38 - Гол, 2:1 за Италију. Ђакерини је додао лопту до Балотелија који је успео да матира голмана Мексика, 78. минут.

22.05 - Почело је друго полувреме меча између Италије и Мексика.

21.48 - Полувреме на Маракани. Узбудљивих 45 минута најављују подједнако занимљив наставак.

21.36 - Мексико долази до изједначења у 34. минуту утакмице. Прецизан је био Чичарито, и то из једанаестерца.

21.27 - У свом 100. мечу за репрезентацију Италије, првом на стадиону који сматра остварењем једног од својих играчких снова, Андреа Пирло је постигао предиван погодак. Италија има предност у утакмици која, за сада, има све - ритам, лепе акције, жустре стартове...

21.00 - Почела је и друга утакмица на овогодишњем "мини Светском првенству", Купу Конфедерација у Бразилу. На велелепној, реновираној Маракани играју Италија и Мексико.

Европљани доминантни у судару са латиноамеричким селекцијама. Италија и Шпанија бољи од Мексика и Уругваја.

У првом мечу дана, Италија головима Пирла и Балотелија победила Мексико.

Једини гол за Мексиканце постигао Ћићарито из пенала.

Шампиони света Шпанци рутински победили Уругвај.

На овом мечу све решено већ после 43 ,имута до када су Шпанци, головима Педра и Солдада већ водили 2:0.

"Фурија" држала лопту у поседу безмало 80 одсто меча.

Ипак, пред сам крај утакмице, Луиз Суарез сјајним голом из слободног ударца смањио на 2:1.