Богдан Богдановић постигао 12 поена у поразу Атланте, Бостон победио Торонто

Кошаркаши Сакрамента победили су Атланту са 117:110 на гостовању у синоћној утакмици. Гости су до победе дошли после преокрета у другом полувремену а до победе их је предводо Деарон Фокс.

Тим Атланте је добро ушао у меч са Сакраментом на свом терену и добио прве две четвртине меча чак са двоцифреном предношћу.

Кад се учинило да неће бити неизвесности о победнику, гости преузимају иницијативу и успевају да начине обрт којим долазе иу до коначне победе.

Најбољи у победничком тиму био је Деарон Фокс са 31 поеном, пет скокова и осам асистенција, док је Домантас Сабонис постигао 25 поена, 10 скокова и седам асистенција.

У екипи Атланте истакао се Треј Јанг са 24 поена и девет асистенција, док је српски кошаркаш Богдан Богдановић постигао 12 поена, четири скока и пет асистенција.

Кошаркаши Бостона победили су екипу Торонта на домаћем терену резултатом 120:118.

Екипу из Масачусетса предводио је Џејлен Браун са 31 поеном, 10 скокова и шест асистенција, док се у тиму Торонта истакао Скоти Барнс који је постигао 30 поена и 10 скокова.

На свом терену поражен је и Денвер од Оклахоме са 119:93 упркос новој одличној игри Николе Јокића који је и на овом мечу остварио нови двоструки двоцифрен учинак са 19 поена уз десет скокова и осам асистенција.