Тоти за прво место

Фудбалери Роме победили су у гостима екипу Парме са 2:1 у првој утакмици 36. кола италијанског првенства и, барем до сутра, преузели од Интера прво место на табели.

"Вучица" је повела већ у петом минуту поготком капитена Франческа Тотија, а на 2:0 повисио је Родриго Тадеи у 75. минуту.

Парма је ублажила пораз голом Давидеа Ланзафамеа у 81. минуту, а домаћин је у последња два минута играо без искљученог Луиса Хименеза.

Екипа Роме сада има 74 бода, један више од Интера који сутра гостује код Лација.

У осталим мечевима 36. кола вечерас се састају Милан - Фјорентина, док сутра играју: