Реми Фенера и Јунајтеда уз црвени картон Жозеа Муриња

Фудбалери Фенербахчеа и Манчестер јунајтеда ремизирали су резултатом 1:1 у утакмици трећег кола Лиге Европе.

Јунајтед је забележио трећи реми од почетка такмичења, док је Фенер стигао до петог бода.

Гости су повели у 15. минуту поготком Кристијана Ериксена који је постигао свој четврти гол у сезони.

Након тога је Андре Онана неколико пута спасио свој тим бравурозним интервенцијама, али није могао ништа у 49. минуту када је Јусеф Ен Несири изједначио резултат.

Заиграо је Јунајтед након тога боље, али није успео да дође до победничког гола и поправи своју позицију на табели.

Меч је обележио и црвени картон који је добио тренер домаћих Жозе Мурињо, иначе бивши тренер Јунајтеда.

За разлику од "црвених ђавола", Тотенхем је успео да поготком Ричарлисона из пенала дође до победе над АЗ Алкмаром.