Председник Таљереса са пиштопљем ушао у судијску свлачионицу после меча са Боком

Бока Јуниорс се после пенала против Таљереса пласирала у четвртину финала аргентинског купа. Председник клуба из Кордобе је незадовољан суђењем и резултатом са пиштољем ушао у судијску свлачионицу.

Кордобе Андре Фаси је по финишу дуела желео да поразговара са судијама. Он је био незадовољан суђењем, јер су гости из Буенос Ајреса, у 14. минуту гол постигли на нерегуларан начин.

Агуире је одузео лопту од противничког играча, али је читавим обимом прешла гол-аут линију. Помоћни судија, међутим, није реаговао, па је Агуире завршио соло акцију поготком

Таљерес је у наставку меча изједначио и меч је отишао у пенал серију. Гости су славили 8:7 и прошли даље, што је, уз поменути нерегуларан гол, био окидач за Фасија да узме правду у своје руке.

Аргентински медији преносе да је предсједник Таљереса упао у судијску свлачионицу наоружан пиштољем који, додуше, није потезао, већ му је све вријеме био за појасом.

У изјави након тога је рекао да су судије прве њега напале у свлачионици.