Влаховић начео мрежу и запечатио Веронину судбину са два гола

Српски надапач Душан Влаховић био је двоструки стрелац у победи Јувентуса над Вероном 3:0 у другом колу Серије А.

"Стара дама" под новим тренером Тијагом Мотом је врло добро започела сезону са укучних 6:0 против Кома и Вероне. Узорак јесте мали и квалитет ривала није на високом нивоу, али резулати говоре да се ради о сигурној игри подмлађеног састава.

Душан Влаховић је после малерозног издања на отварању са поништеним голом и пар удараца у оквир гола остао фокусиран и вратило у виду два гола против Вероне.

Крунисањем асистенције Кенана Јилдиза је у 28. минуту довео госте из Торина у вођство. Резултат је дуплирао Николо Савона у 39. минуту.

Влаховић је до другог гола на мечу и у сезони дошао у 53. минуту из пенала.

Филип Костић није био у саставу Јувентуса, што додатно поткрепљује гласине о одласку у Фиорентину. На другој страни, Дарко Лазовић је као капитен одиграо 64. минута, па је замењен.

У наредном колу Јувентусу долази Рома, а Верона гостује код Ђенове.