Реми Бразила и Колумбије на Купу Америке

Фудбалске репрезентације Бразила и Колумбије одиграле су у Санта Клари нерешено, 1:1 у мечу последњег, трећег кола групе Д на Купу Америке.

Бразил је повео у 12. минуту голом Рафиње. Колумбија је до изједначења стигла поготком Данијела Муњоза у другом минуту надокнаде првог полувремена.

Фудбалери Костарике су у Остину савладали Парагвај 2:1 у другом мечу трећег кола групе Д. Голове за Костарику постигли су Франсиско Калво у трећем и Хозимар Алкосер у седмом минуту. Једини стрелац за Парагвај био је Рамон Соса у 55. минуту.

Прво место на табели групе Д освојила је Колумбија са седам бодова, док је Бразил други са пет. Ове две селекције играће у четвртфиналу Купа Америке.

Костарика је трећа на табели са четири, док је Парагвај последњи без бодова. Ове две селекције су завршиле такмичење на Купу Америке.

У четвртфиналу Купа Америке играће: Аргентина - Еквадор, Венецуела - Канада, Колумбија - Панама и Уругвај - Бразил.