Партизан лако савладао словеначког трећелигаша Драву у пријатељском мечу

Фудбалери Партизана су у трећем припремном мечу за следећу сезону победили словеначког трећелигаша Драву из Птуја резултатом 3:0 (0:0).

Тренер Игор Дуљај је поново дао шансу великом броју играча, а први пут је стартер био новајлија Френк Kануте који је погодио и стативу.

У првом полувремену Партизан није успео да стигне до гола иако је углавном контролисао игру.

Партизан је заиграо много боље у наставку игре, а повео је голом резервисте Андрије Павловића који је у 63. минуту матирао голмана Драве ударцем са 15 метара.

Исти играч је дуплирао предност Партизана у 89. минуту кад је искористио је велику грешку одбране Драве и изашао један на један са голманом домаће екипе.

Kоначан резултат поставио је Синиша Саничанин голом ударцем главом после корнера у судијској надокнади.

Партизан је меч почео у следећем саставу: Јовановић, Илић, Марковић, Филиповић, Антић, Kануте, Белић, Трифуновић, Пантић, Терзић, Николић.

У претходне две контролне утакмице "парни ваљак" је имао половичан учинак - победу над словеначком Песницом (5:0) и пораз од Бохемијанса из Чешке (0:2).