ТСЦ, Чукарички и Војводина у полуфиналу Купа Србије

Фудбалери ТСЦ-а, Чукаричког и Војводине пласирали су се у полуфинале Купа Србије. Екипа из Бачке Тополе била је боља од Новог Пазара 4:0. Тим са Бановог брда савладао је Радник у Сурдулици 1:0. Војводина је на гостовању у Нишу надиграла Радничи са 1:0 и пласирала се у полуфинале

Након Црвене звезде, Чукарички и ТСЦ из Бачке Тополе обезбедили су полуфинале Купа Србије.

Фудбалери ТСЦ су у Бачкој Тополи у четвртфиналу Купа Србије победили Нови Пазар резултатом 4:0. По два гола за ТСЦ постигли су Лука Илић у 34. и 74. и Стефан Вукић у 17. и 63. минуту.

Чукарички је у Сурдулици победио екипу Радника 1:0. Једини гол за Чукарички постигао је Ђорђе Ивановић у 14. минуту.

У последњој данашњој утакмици четвртфинала Војводина је надиграла Раднички са 1:0 и на гостовању у Нишу изборила пласман у полуфинале.

Гости су до вођства дошли у финишу првог полувремена у 43. минуту поготком Немање Николића, а потом су успели да предност сачувају до коначне победе.

Жреб за полуфинале Купа Србије одржаће се у уторак 9. маја у просторијама Фудбалског савеза Србије.

Полуфинални мечеви играју се 17. маја. Финале је 25. маја, али још није познато где ће играти сусрет за трофеј.