Младост надиграла Раднички у Нишу, победа Радника

Фудбалери Младости из Лучана победили су у Нишу екипу Радничког резултатом 2:1 (0:0) у мечу 3. кола плеј-аута Суперлиге Србије. Радник из Сурдулице савладао Напредак са 1:0.

Младост се са нова три бода изједначила са ривалом по броју бодова – 29, и заузима четврту позицију на табели, Раднички је на петом месту.

Голове за Младост постигли су Александар Варјачић у 57. и Иван Милошевић из пенала у 86. минуту. Једини стрелац за домаћи тим био је Петар Мићин у 68. минуту.

Лучанци ће у наредном колу на свом терену дочекати Радник, док ће Раднички гостовати Напретку.

У другом мечу дана Радник из Сурдулице је стигао до сва три бода против Напретка у Крушевцу. Једини гол за госте постигао је Андрија Радуловић у 91. минуту.