Љајић донео бод Торину против Удинезеа

Фудбалери Удинезеа и Торина одиграли су нерешено 2:2 у 11. колу италијанске Серије А. Љајић стрелац одлучујућег гола. У последњем мечу кола Каљари је савладао Палермо са 2:1.

Торино је први стигао до предности, да би за 10 минута игре у другом делу меча Удинезе стигао до преокрета, али су гости на крају стигли до изједначења поготком српског фудбалера Адема Љајића.

Екипа Синише Михајловића повела је у 15. минуту голом Марка Бенасија на асистенцију Андрее Белотија. Удинезе је у 60. минуту преко Сирила Тероа стигао до изједначења, да би само 10 минута касније Дуван Запата довео свој тим до предности.

Љајић је у 77. минуту донео изједначење Торину добрим ударцем са око 15 метара десно искоса после додавања Лоренца Де Силвестрија.

Торино после 11 одиграних утакмица заузима осмо место у Серији А са 16 бодова, док Удинезе има два бода мање и налази се на 12. позицији.

У последњем сусрету 11. кола Каљари је на свом терену савладао Палермо са 2:1 (0:0) .Оба гола за домаћина постигао је Десена (53. и 64. минут). Стрелац за Палермо је Несторовски у 79.

Након победе Каљари заузима девето место на табели са 16 бодова исто као и седма Фиорентина и осмопласирани Торино. Палермо заузима претпоследње 19. место са шест бодова.