Партизан савладао Борац пред празним трибинама

Фудбалери Партизана победили су на свом терену Борац из Чачка са 2:1 (1:1) у утакмици 22. кола Супер лиге Србије.

Гости су повели у 17. минуту преко Милана Јевтовића, али су Андрија Живковић у 38. и Валери Божинов у 84. донели преокрет Партизану.

Партизан је успео да слави на крају турбулетне полусезоне, можда и резултатски најгоре у клупској историји на домаћој сцени, пошто је завршио на четвртом месту и са чак 26 бодова заостатка за лидером Црвеном звездом.

Екипа Љубинка Друловић пред празним трибинама у Хумској била је бољи ривал, посебно у другом полувремену када је имала константну иницијативу, а поново је спасилац био Божинов.

Металац је минималним резултатом савладао Спартак голом Николе Димитријевића, док су Чукарички и Вождовац ремизирали - 0:0.

Пролећни део сезоне Супер лиге Србије наставља се 20. фебруара наредне године.