Невероватно, пет голова Левандовског за девет минута!

Центарфор Бајерна Роберт Левандовски обележио је шесто коло Бундеслиге, а вероватно и целу фудбалску недељу, пошто је за само девет минута постигао пет голова и донео свом тиму победу над Волфсбургом од 5:1, оборивши притом неколико рекорда!

Левандовски је постигао најбржи хет-трик у историји фудбала, који је остварио за четири минута, а постао је и прва резерва која је у једној утакмици постигла пет голова. Он је у игру ушао на полувремену, а током утакмице је имао бар још две "стопостотне" прилике.

На полувремену је Волфсбург водио голом Данијела Калиђурија.

Бајерн сада има шест победа из шест кола, избио је на прво место и осетно је поправио гол-разлику, што је била једина ствар због које је до овог кола на челу била Борусија Дортмунд.

Баварци сада имају учинак од 20 постигнутих голова, док је Борусија у првих пет кола дала 18. "Милионери" сутра као гости играју против Хофенхајма.

У осталим данашњим мечевима, новајлија Дармштат је остварио другу победу у сезони, пошто је код куће победио Вердер са 2:1. Херта је код куће победила Келн са 2:0, док је Хамбург у гостима савладао Инголштат са 1:0.