Партизан јуриша, Звезда чува врх

Црвена звезда на Маракани савладала Рад са 2:0 за останак на челу табеле. Партизан убедљив против Доњем Срему на "Карађорђу" - 5:0. Војводина поражена у Ивањици од Јавора 1:2. Вождовац и Раднички из Ниша одиграли без голова. Спартак је у првом мечу кола савладао Нови Пазар са 3:2. ОФК Београд славио у Јагодини, крагујевачки Раднички бољи од Чукаричког.

21.26 - Завршен меч на "Маракани", Црвена звезда савладала је Рад са 2:0 и тако задржала три бода предности у односу на Партизан, на челу табеле Супер лиге Србије.

20.56 - Завршен меч и у Београду, крагујевачки Раднички славио је против Чукаричког са 1:0.

20.55 - Завршен меч у Јагодини, ОФК Београд је забележио изузетно значајну победу у борби за опстанак (2:0).

20.40 - ГОООЛ! Већ на старту другог полувремена Црвена звезда дуплира предност против Рада. Стрелац је Драган Мрђа у 48. минуту сусрета.

20.18 - Полувреме на "Маракани", Црвена звезда води против Рада са 1:0. ОФК Београд води у Јагодини са 2:0, Раднички (КГ) има предност на Бановом Брду (1:0). На та два меча у току је друго полувреме.

20.03 - ГОООЛ! Црвена звезда води против Рада од 33. минута, стрелац је капитен Ненад Милијаш са беле тачке.

19.52 - Изгледна прилика за Рад у 22. минуту, али лопта одлази високо преко гола Бајковића.

19.45 - Нови погодак за Црвену звезду, али поново је поништен због офсајд позиције стрелца Касалице.

19.33 - Већ у трећем минуту Звезда постиже погодак, који је оправдано поништен због офсајда.

19.30 - После минута ћутања у част недавно преминулог Вујадина Бошкова, почео меч на "Маракани".

19.28 - Води и ОФК Београд у Јагодини, стрелац је Дражић у 28. минуту.

19.10 - Раднички од осмог минута води на Бановом Брду, стрелац је Кнежевић.

19.00 - Почела још два меча Супер лиге. Чукарички дочекује екипу Радничког из Крагујевца, док у Јагодини гостује ОФК Београд.

18.52 . Крај утакмица. Резултати: Доњи Срем - Партизан 0:5, Јавор - Војводина 2:1 и Вождовац - Раднички Ниш 0:0.

18.46 - ГООЛ! Немања Којић постиже и трећи гол на утакмици, а пети за свој тим. Након дуге акције партизана, Шкулетић је главом пребацио до Шкулетића који са 2-3 метра закуцава лопту у празну мрежу, 88. минут.

18.37 - ГООЛ! Други гол Немање Којића. Шкулетић је улетео по левој страни додао до Којића на ивици шеснаестерца, уследио је прецизан шут и Белић је био немоћан, 78. минут.

18.28 - ГООЛ! Немања Којић повећава у 70. минуту на 3:0. Контра црно-белих. Вулићевић са десне стране проналази самог Којића који са 3-4 метра спроводи лопту у празну мрежу.

18.24 - Нова шанса за домаћина, Кошутић шутира са десет метара, Лукач још једном одлично интервенише и одбија лопту у корнер.

18.11 - Доњи Срем је запретио у 52. минуту преко Лакићевића, Лукач је кратко одбио лопзу, али није било нове прилке за гол.

18.05 - У првом минуту наставка Лазовић пропушта идеалну прилику даповећа предност црно-белих. Нашао се сам испред голмана Белића на око пет метара од гола, али није добро захватио лопту, која одлази преко гола.

18.04 - Почело је друго полувреме.

17.47 - Полувреме. Резултати: Доњи Срем - Партизан 0:2, Јавор - Војводина 2:1, Вождовац - Раднички Ниш 0:0.

17.41 - ГООЛ! Партизан води са 2:0. Стрелац је Шкуулетић у 41. минуту сусрета. Након грешке фудбалера Доњег Срема на средини терена, Шкулетић је улетео у казнени простор са леве стране, шутирао са неких 13 метара и погодио ближи угао голмана Белића.

17.33 - ГООЛ! Јавор од 32. минута поново води против Војводине, 2:1. Стрелац је Видић.

17.28 - Шкулетић постиже гол на пас Вулићевића, али је поништен због офсајда.

17.24 - Нова шанса за Доњи Срем. Чордашић шутира са око осам метара, Лукач крајњим напором избија лоту у корнер.

17.23 - ГООЛ! Војводина долази до изједначења у 21. минуту сусрета. Стрелац Иванић.

17.17 - Шанса за Доњи Срем, после идеалног центаршута са десне стране Лакићевића, лопту је главом захватио Дамјановић, која одлази тик поред стативе.

17.13 - Након два минута прекида меч је настављен.

17.11 - Кратак прекид у Новом Саду. Навијачи Партизана направили су бакљаду, па је судија био приморан да прекине меч.

17.07 - ГООЛ! Партизан води са 1:0. Стрелац је Лазовић у 6. минуту. После корнера са леве стране, лопта се враћа до Дринчића, уследио је центаршут на другу стативу, Лазовић је био највиши у скоку и спровео лопту у мрежу.

17.05 - ГООЛ! Јавор је у Ивањиици повео против Војводине са 1:0. Стрелац је био Милосковић у 4. минуту из пенала.

17.00 - Почели и сусрети:  Јавор - Војводина и Вождовац - Раднички Ниш.

17.00 - Почела је утакмица између Доњег Срема и Партизана. Пре почетка сусрета минут ћутања за недавно преминулог Вујадина Бошкова.

16.53 - Крај меча у Суботици. Спартак је савладао Нови Пазар резултатом 3:2.

16.42 - ГООЛ! Спартак поново води, 3:2. Стрелац је Радовић у 85. минуту.

16.32 - Петнаест минута пре краја меча у Суботици, Спартак - Нови Пазар 2:2.

16.14 - ГООЛ! Изједначење. Спартак поравнава на 2:2, стрелац Ковачевић у 56. минуту.

16.10 - ГООЛ! Нови Пaзар води са 2:1, стрелац је био Оташевић у 52. минуту.

15.48 - Крај првог полувремена у Суботици. Спартак - Нови Пазар 1:1. Спартак је повео у 18. минуту, стрелац је био Новаковић, изједначио је Арсенијевић у 45. минуту из пенала.