ЈСЛ уживо: Партизан поново на челу, Стојковић сломио раме

Победом над Јавором од 2:1 Партизан се вратио на чело Супер лиге. Утакмицу обележила повреда Владимира Стојковића који је задобио прелом рамена. Звезда је окончала серију од седам узастопних победа дебаклом у Суботици од 3:0. "Црвено-белима" је ово први пораз ове сезоне и један од најубедљивих у последњих неколико деценија. Воша још једном разочарала.

18.57 - Партизан је савладао Јавор са 2:1 и поново се вратио на врх табеле, а утакмицу је обележила повреда голмана Владимира Стојковића који је задобио прелом рамена.

18.37 - Александар Митровић постиже погодак са ново вођство црно-белих.

18.15. Од 56. минута Јавор игра са десет играча. Искључен Ифеани збод другог жутог картона.

17.36 - Ифеани постиже погодак за Јавор у 35. минуту сусрета. Стојковић ван терена због повреде, уместо њега на голу Никола Петровић.

17.28 - Завршени и остали мечеви Суперлиге. Борча - Радничи 2:0, Доњи Срем - Раднички Ниш 1:1, Хајдук Кула - Смедерево 2:1, Јагодина - Нови Пазар 2:1, ОФК Београд -  Рад 1:0, Слобода Војводина 1:1.

17.08 - Партизан води против Јавора већ од 6. минута голом Марка Шћеповића.

16.53 - Крај меча у Суботици. Први неуспех тренера Александра Јанковића на клупи црвено-белих у првенству, Спартак - Црвена звезда 3:0. Стрелци за Суботичане били су Слободан Новаковић у 21. и 45+1. минуту, односно Ђорђе Деспотовић у 30. минуту.

15.53 - Гол у Борчи. Домаћи БСК виду против Радничког из Крагујевца са 1:0.

16.10 - Нови Пазар у финишу полувремена изједначио на мечу против Јагодине на 1:1.

15.50 - Јагодина повела против Новог Пазара са 1:0.

15.45 - ОФК Београд повео против Рада са 1:0.

15.44 - Спартак у финишу полувремена повео са 3:0 против Црвене звезде. Стрелац Новаковић.

15.30 - Почело још шест мечева ЈСЛ.

15.28 - Спартак дуплирао предност  и сада води са 2:0.

15.17 - Спартак повео против Звезде са 1:0.

15.00 - Почела утакмица у Суботици између Спартака и Црвене звезде.

Црвена звезда ће на гостовању у Суботици против Спартака покушати да остане на челној позицији Јелен суперлиге. Меч између два тима почео у 15 часова.

Пола сата касније играју се утакмице: БСК Борча - Раднички К, Доњи Срем - Раднички Н, Јагодина - Нови Пазар, Хајдук Кула - Смедерево, ОФК Београд - Рад, Слобода - Војводина.

Од 17 часова Партизан на свом стадиону дочекује екипу Јавора.