Кад је тешко Меси

Фудбалери Барселоне победили су у гостима екипу Осасуне са 2:1 у утакмици другог кола шпанске Примере. Барса до победе дошла након преокрета. Домаћи водили до 76. минута.

Барселона није лако стигла до нове победе. Осасуна дуго чувала предност стечену у раној фази меча. Међутим, Барса преко свог најбољег играча постиже два гола у последњих петаест минута сусрета. Домаћи тим водио је од 17. минута голом Хосебе Љорентеа, али су гости преокренули резултат у своју корист головима Лионела Месија у 76. и 80. минуту.

Аргентинац је и у првом колу био двоструки стрелац, када је Барселона са 5:1 победила Реал Сосиједад. Осасуна је прошлог викенда поражена од Депортива из Ла Коруње са 0:2.

У трећем колу Барселона ће играти против Валенсије, док ће се Осасуна састати са Селтом.