Локомотива прејака за "црно-беле"

Партизан доживео први пораз у последњој пријатељској утакмици на припремама у Словенији. Локомотива из Москве савладала српског шампиона са 2:0, головима у петом и осмом минуту. Противник "црно-белих" у другом колу квалификација за Лигу шампиона биће Валета са Малте.

Фудбалери Партизана су данас на припремама у Словенији изгубили са 2:0 пријатељску утакмицу против руске Локомотиве из Москве.

Стрелци у Словенској Бистрици за победничку екипу били су Денис Глушаков у петом из пенала и Виктор Обина у осмом минуту.

Ово је Партизану седма припремна утакмица, од када су отпутовали на припреме у Словенију. Црно-бели су до овог меча пет пута победили и једном играли нерешено.

Фудбалери Партизана састаће се у другом колу квалификација за Лигу шампиона са екипом Валета са Малте. Прва утакмица "црно-белих" и Валете играће се у уторак, 17. јула на Малти.

Партизан: Стојковић, Аксентијевић, Ашковски, Остојић, Станковић, Марковић Саша, Бабовић, Томић, Илић Саша, Марковић Лазар, Шћеповић.

Друго полувреме су почели: Петровић, Пауљевић (Лазевски), Волков, Остојић, Иванов, Марковић Саша (Смиљанић), Ловре, Вукић, Кнежевић, Бабић, Забија.