Ово није права Звезда

Мислим да је Звезда одиграла најлошију утакмицу ове полусезоне. Ово није била права Црвена звезда. Нисмо играли на свом нивоу, рекао је Просинечки после утакмице на Карабурми. Црвено-бели су успели да дођу до бода голом Касалице пет минута пре краја.

Тренер фудбалера Црвене звезде Роберт Просинечки оценио је после данашњег првенственог ремија против ОФК Београда (1:1) да су његови изабраници одиграли најлошију утакмицу у овој полусезони.

"Нисам задовољан оним што су приказали против борбеног и агресивног противника, који је добро деловао на терену и добро трчао. Примили смо и рано тај гол, тако да смо скоро читаву утакмицу јурили резултат. Покушавали смо да нападамо и преокренемо резултат, али то није била права Црвена звезда, већ више стихијски напади из којих нисмо створили пуно шанси", изјавио је Просинечки.

"Били смо у ситуацији да изгубимо утакмицу, а на крају, у последњих 10 минута, могли смо и до победе. Мислим да је резултат реалан, али понављам, нисам задовољан и мислим да ово данас није била права Црвена звезда", закључио је Просинечки.

Црвена звезда је против ОФК Београда забележила трећи првенствени реми заредом и сада са утакмицом више заостаје девет бодова за водећим актуелним шампионом Партизаном.

У 27. колу првенства Србије Црвена звезда предстојећег викенда дочекује екипу Јагодине, док Партизан гостује чачанском Борцу.