Рибери чува наду

Франк Рибери донео победу Бајерну над Вердером и сачувао наде да Баварци ипак могу до титуле. Дортмунд дочекује имењака из Менхенгладбаха и у случају победе одбраниће титулу шампиона Немачке.

Фудбалери Бајерна победили су данас у гостима Вердер са 2:1 у мечу 32. кола Бундеслиге и барем до вечерас, теоретски, остали у трци за титулу шампиона Немачке.

Водећа Борусија Дортмунд у дербију кола од 18.30 дочекује имењака из Менхенгладбаха и у случају победе одбраниће титулу првака.

Истовремени јунак и трагичар утакмице у Бремену био је Налдо, који је постигао гол за Вердер у 51, али је затресао и сопствену мрежу у 75. минуту.

Победу гостима из Минхена донео је француски интернационалац Франк Рибери у последњем минуту меча.

Важну победу у борби за европска такмичења изборио је Бајер Леверкузен, који је голом Ширлеа стигао до целог "плена" на гостовању Хофенхајму.