Читај ми!

Freeview све омиљенији

Freeview, британска услуга дигиталне земаљске телевизије, тренутно се користи у више од 11 милиона домова, што је дефинитивно нови рекорд, истиче се у најновијим извештајима компаније DTV Services Ltd која управља овом услугом.

Freeview HD услуга такође доживљава своју експанзију и бележи број од 3,53 милиона домаћинстава. У протекле три године, колико је прошло од лансирања ове услуге, продато је 7,6 милиона уређаја за пријем ове услуге.

Компанија DTV Services Ltd је саопштила да је у складу са одобрењем регулатроног тела ове земље до краја године могуће покренути још десет HD програма на Freeview HD платформи.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

петак, 04. јул 2025.
32° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом