Читај ми!

Најава културних догађаја

Недељни културно-уметнички водич

Кибицфенстер

Autor:
Група аутора

У некој врсти културног информатора за недељу која је почела, чућете аргументован избор и препоруку новинара и уредника РБ 2 из догађаја у култури који су у понуди у тој недељи. Свака емисија има и госта (госте), чији избор диктира актуелност – то је неко ко нешто ради у тој недељи или је везан за неки пројекат који је у току. [ детаљније ]

Масимо Листри је један од најзначајнијих савремених фотографа архитектуре и ентеријера, међународно препознат по фотографијама које на јединствен начин приказују архитектуру, историјске ентеријере и културно наслеђе, уз препознатљиву перфекцију перспективе, атмосферичност и изузетну употребу природног светла.

Његова ексклузивна изложба биће отворена у Салону Музеја града Београда 20. маја, у оквиру платформе Salon of Excellence, а најавиће је Јелена Радовановић из Италијанског института за културу у Београду, као гошћа у емисији.

И у данашњем Кибицфенстеру биће издвојени најзначајнији догађаји из културе и свих уметничких области, као својеврсна препорука за посету догађајима који ће обележити актуелну културно-уметничку седмицу.

Уредница и водитељка емисије је Љубица Крминац.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом