Културни кругови

Актуелности из света културе и уметности

Културни кругови Културни кругови

Autor:
Група аутора

Централна културно-уметничка емисија Радио Београда 2. Како би што успешније повезивали информативну и аналитичку компоненту говора о култури у јединствену целину и редовно пратили ритам културних збивања, Кругови имају магазински карактер. [ детаљније ]

У дневном магазину културе Радио Београда 2, биће речи о недавно отвореној изложби Фрагменти дуалности, аутора Милице Лапчевић и Владимира Шојата из уметничке асоцијација ARTTERROR, у галерији Podroom Културног центра Београда.

Говорићемо о збирци прича Заврти точак, конкурса Ротари клуба за необјављене приче, која је управо изашла из штампе, а чућемо и критички осврт Весне Перић на филм Марија Магдалена - ново остварење аустријског редитеља Гарта Дејвиса. 

Емисију припрема и води Сара Арсеновић.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом