Културни кругови: Маске

У првом делу емисије информисаћемо вас о актуелним културним догађајима, док је тематски део емисије посвећен позоришту.

Културни кругови Културни кругови

Autor:
Група аутора

Централна културно-уметничка емисија Радио Београда 2. Како би што успешније повезивали информативну и аналитичку компоненту говора о култури у јединствену целину и редовно пратили ритам културних збивања, Кругови имају магазински карактер. [ детаљније ]

У тематском делу Маске, гошћа је глумица Јелена Ступљанин, која живи и ради у Њујорку и која се на београдску сцену враћа после 11 година, играјући у представи „Магично поподне", Волфганга Бауера, у режији Ане Григоровић, чија је премијера у петак, 19. јануара, у Атељеу 212.

О позоришту данас и o томе да ли позориште може да одговори на изазове данашњег времена, у сусрет премијери представе "Ново доба", која ће бити изведена у суботу, 21. јануара, у Битеф театру, разговарамо са сарајевским редитељем Дином Мустафићем.

Уредница и водитељка емисије: Гордана Ђурђевић

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом