Читај ми!

Хумористичка емисија

Најомиљена животињка у Источној Србији је лав... Ем је страшан, ем велики зуби, ем краљ свих животиња, ем је у гипсу идеалан за ограду, ем има фризуру к’о преЦедник општине Босилеград!

Како ствари тренутно стоје, напокон је решен проблем са клима уређајима за ГАК Народни фронт… А само што смо помислили да ће будуће маме моћи да се расхладе већ у новембру - кад проради грејање!

Стручњаци кажу да није добро стављати дезодоранс баш свакога дана, па га ми стављамо само кад долазе гости. Кажу да вишак дезодоранса може да утиче на плодност. Тачно! Колико ли само мушкараца, кад им девојка каже да је трудна, изговоре реченицу: ''То не мирише на добро!''

Тинејџерка у Русији ухапшена јер је пекла кобасице на споменику „Вечна ватра“ који је посвећен палим борцима у Другом светском рату... Па добро, можда је дете мислило да се ради о борцима који су пали баш Првог маја, када је роштиљање нормално.

Политичарка Марин Ле Пен се придружује Орбановој групи. То је у реду. Само да се не придружи нашој „Ју групи“. Неке ствари не треба мењати.

Новине пишу да жене у Украјини, због ратног стања, морају да обављају послове које традиционално раде мушкарци. Тачно. На сваком кораку можете да видите жене како или седе по кладионицама, или пију пиво из гајбе и пеку роштиљ.

Музички уредник Снежана Станојевић.

Аутори текста Александар Стојадиновић и Зоран Николић Зозон.

Караван Караван

Autor:
Забавна редакција Радио Бeограда 1

Караван се креће ка својој дестинацији већ више од 50 година, увек добро натоварен актуелним хумором и изворним народним песмама. [ детаљније ]

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом