Бићемо рвачи света !

Српски рвач Стеван Мићић бориће се за злато, вечерас од 19 часова у финалу Светског првенства у београдској Штарк Арени. Мицићев противник у борби за злато биће Јапанац Реи Хигучи, а на путу до финала наш рвач је већ елиминисао актуелног олимпијског и актуелног светског шампиона. Чини се да су најтежи ривали већ иза њега, наговештава Стеванов тренер Дејан Јовичић, са којим ћемо разговарати у уводу емисије.

Фудбалери Црвене звезде стигли су у Енглеску, где ће их сутра у првом колу Лиге Шампиона дочекати актуелни првак Европе Манчестер Сити. Српски шампион је током минулог викенда доживео шокантан пораз од Чукаричког, надамо се и отрежњујући пред Грађане који ће сутра против Звезде изаћи у другом саставу како је најавио тренер Пеп Гвардиола. О свим фудбалским актуелностима разговараћемо са некадашњим голманом Живаном Љуковчаном.

Српска атлетичарка Ивана Вулета после освајања Светског злата победила је и у петом издању Дијамантске лиге ове сезоне у америчком Јуџину наравно у дисциплини скок удаљ. Наша Ангелина Топић освојила је бронзу на истом такмичењу у дисциплини скок увис.

Баскеташи Србије у комбинованом саставу освојили Ред Булов турнир у Београду, незванично првенство Света.

Наш Новак Ђоковић започео је 391. недељу на врху АТП Листе овог понедељка.

О свему овоме и још по нечему ОД 15:30 до 16 часова у Спортском журналу. Данашње издање уређује и води Милош Панић.