Ухвати дан

У оквиру емисије емитујемо: 06:03 Јутарњи дневник; 06:35 Догодило се на данашњи дан; 07:00 Вести; 07:05 Добро јутро децо; 08:00 Вести; 08:10 Српски на српском

Репрезентативни синдикати просветних радника најавили су за четвртак штрајк упозорења, пратићемо у ком обиму ће бити поремећен рад у школама и од преставника синдиката ћемо сазнати који су захтеви просветних радника.

Са Јасмином Ђелић из Завода за вредновање квалитета образовања и васпитања, разговараћемо о резултатима тестирања знања четвртака и осмака у основним школама у нашој земљи.

Тамара Вученовић, наша колегиница са Другог програма, укључиће се у наш програм из Будве, где прати ИНФОФЕСТ. Сазнаћемо више детаља о споразуму који би требало да смањи, а временом и укине наплату роминг услуге у земљама у региону, али и о најзанимљивијим темама о којима се на овом скупу разговара.

Најавићемо и Међународни фестивал меда који данас почиње на Ташмајдану у Београду.

Радост Европе, међународни сусрет деце Европе, почиње данас у Београду.

И даље смо у знаку великог јубилеја наше куће. О Радио Београду некад и сад говориће нам Александар Лукић, дугогодишњи новинар и уредник.

Новинар сарадник Чедомир Савковић.

Уредник Александра Младеновић.

Радио Београд 1, 06.00

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом